سایت جامع مدیریت کارمندان یزدان

توضیحات

وب سایت جامع مدیریت کارمندان یزدان توسط شرکت سیلیکون تک طراحی و اجرا شده است . یک سایت پرتال مدیریتی و سامانه ای  جامع است که مختص هلدینگ یزدان می باشد که تمام بخش های سایت یزدان تراول توسط این سامانه مدیریت می شود مانند تعریف یک تور مسافرتی جدید و …

programming langueg

قابلیت ها

این سایت با زبان Asp.net نوشته شده است . طراحی ui بااستفاده از زبان نشانه گذاری html & css نوشته شده است و با استفاده از بوت استرپ رسپانسیو شده است.

نظرات مشتریان

پشتیبانی قوی و بدون وقفه شما تمامی دغدغه های من رو در مورد وب سایتم از بین برد و واقعا از تیم طراحی و پشتیبانی متشکرم

نظر مشتری
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده یا Augmented reality یک نمای فیزیکی زنده که عناصری را به پیرامون دنیای واقعی افراد اضافه می کند و اجازه می دهد نمای تعاملی را از نظر فیزیکی و زنده نمایش دهد.از واقعیت افزوده می توان در بازی های کامپیوتری و آموزش نرم افزارها استفاده کرد.عناصرآن با استفاده از تحلیل اطلاعات کاربران به صورت تصاویر، ویدئو، صدا و...ساخته می شود.
واقعیت مجازی
واقعیت مجازی یا Virtual Realityیا به اختصار vr عبارت است از تلاش های بشر برای ازبین بردن مرزهای بین فضای واقعی و وفضای مجازی.تصاویر 360 درجه از محیط واقعی که با استفاده از عینک های مخصوص که کاربر می تواند با حرکات سر با محیط تعامل داشته باشد و پس از مدتی ذهن انسان حس می کند که در محیطی واقعی قرار گرفته است.
بازی سازی
بازی­ سازی یا Gamification ساده‌ترین تعریفبه این صورت است که بازی سازی، هنر تعبیه کردن مکانیزم های بازی در فضاهایی است که به صورت پیش‌فرض برای بازی طراحی نشده‌اند.بازی سازی یکی از تکنیکهای بازاریابی دیجیتال است که با هدف افزایش ارتباط مخاطب با یک محصول یا خدمات انجام می ­شود.