سایت فروشگاه آنلاین لیموکالا

توضیحات

وب سایت فروشگاه آنلاین لیموکالا  توسط شرکت سیلیکون تک طراحی و اجرا شده است، این وب سایت فروشگاهی برای ارائه محصولات به مشتریان و هچنین جهت رفاه مشتریان مجهز به فروشگاه آنلاین می باشد

از امکانات این سایت می توان به نمایش محصول، خرید و پرداخت آنلاین اشاره کرد.

 

programming langueg

قابلیت ها

این سایت با زبان php و با cms وردپرس نوشته شده است . طراحی ui بااستفاده از نشانه گذاری html & css نوشته شده است و با استفاده از بوت استرپ رسپانسیو شده است.

نظرات مشتریان

پشتیبانی قوی و بدون وقفه شما تمامی دغدغه های من رو در مورد وب سایتم از بین برد و واقعا از تیم طراحی و پشتیبانی متشکرم

نظر مشتری
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده یا Augmented reality یک نمای فیزیکی زنده که عناصری را به پیرامون دنیای واقعی افراد اضافه می کند و اجازه می دهد نمای تعاملی را از نظر فیزیکی و زنده نمایش دهد.از واقعیت افزوده می توان در بازی های کامپیوتری و آموزش نرم افزارها استفاده کرد.عناصرآن با استفاده از تحلیل اطلاعات کاربران به صورت تصاویر، ویدئو، صدا و...ساخته می شود.
واقعیت مجازی
واقعیت مجازی یا Virtual Realityیا به اختصار vr عبارت است از تلاش های بشر برای ازبین بردن مرزهای بین فضای واقعی و وفضای مجازی.تصاویر 360 درجه از محیط واقعی که با استفاده از عینک های مخصوص که کاربر می تواند با حرکات سر با محیط تعامل داشته باشد و پس از مدتی ذهن انسان حس می کند که در محیطی واقعی قرار گرفته است.
بازی سازی
بازی­ سازی یا Gamification ساده‌ترین تعریفبه این صورت است که بازی سازی، هنر تعبیه کردن مکانیزم های بازی در فضاهایی است که به صورت پیش‌فرض برای بازی طراحی نشده‌اند.بازی سازی یکی از تکنیکهای بازاریابی دیجیتال است که با هدف افزایش ارتباط مخاطب با یک محصول یا خدمات انجام می ­شود.