مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب وکار

اهداف کسب و کار​

یکی ازمهم ترین اهداف هر کسب و کار، به درآمد رسیدن و جذب مخاطب و مشتری است و این کار نیاز به شناخته شدن کسب و کار است و یکی از راه های شناخت  حضور در فضای مجازی و داشتن وب سایت برای معرفی خود فعالیت های هر مجموعه می باشد.کسب و کار اینترنتی یک ضرورت در دنیای امروز امحسوب می شود و یکی از راه‌های ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری هم اهمیت بخشیدن به دنیای کسب و کار اینترنتی است برای بالا بردن ظرفیت تولید و اشتغال توجه به کسب و کار اینترنتی و ایجاد امکانات مناسب برای استفاده کاربران بسیار مهم است و می‌تواند اتفاق‌های مبارکی را در زمینه تولید و اشتغال فراهم کند. در دنیای امروز نباید از اهمیت کسب و کار اینترنتی غفلت کنیم، بلکه باید تمامی امکانات را برای راه اندازی آنها فراهم سازیممشاوران کسب وکار سیلیکون تک از شروع ایده، پیاده سازی،تجاری سازی کنارتان خواهند بود.با مشاوران سیلیکون تک کسب و کارتان را بیمه کنید.

کسب و کار انلاین

الزامات کسب و کار آنلاین

  • داشتن وب سایت
  • پیج اینستاگرام
  • اکانت لینکد این
  • کانال های ارتباطی در تلگرام و واتس اپ
طراحی سایت با سیلیکون تک

 

اهمیت داشتن وب سایت در کسب وکار

با داشتن یک وب‌سایت می‌توان وارد عرصه تجارت الکترونیک شده و امکان استفاده از روش‌های مختلف در تجارت الکترونیک را برای خود فراهم کرد. از مهمترین این قابلیت‌ها می‌توان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر و… اشاره کرد.با داشتن یک وب‌سایت می‌توان فعالیت و کسب و کار و درآمد خود را  گسترش داده و فراتر از مرزهای جغرافیایی برد و می‌توان با یک سایت چند زبانه به راحتی تجارت خود را گسترش داد. یکی از مهمترین فواید وب‌سایت این است که همیشه و همه جا در دسترس خواهید بود و هر زمان هرکس یا شخصی بخواهد به شما دسترسی داشته باشد به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. به این ترتیب محدودیت‌های ارتباط و انتقال توانمندی‌ها که در روش‌های سنتی وجود داشت به شکل قابل توجهی کاسته شده و از بین خواهد رفت.

مشاوره تولید محتوا اینستاگرام

اهمیت داشتن پیج اینستاگرام در کسب وکار

با توجه به رونق گرفتن شبکه های اجتماعی و حضور اکثریت جامعه در شبکه های اجتماعی داشتن پیج اینستاگرام یکی الزمات هر کاری محسوب می شود.باید گفت که کشور ما ایران با 24 میلیون کاربر اینستاگرامی جز ده کشوری است که از این شبکه استفاده میکنند و با توجه به فیلترینگ در ایران با فیلتر شدن شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر و تلگرام اکثر افراد به اینستاگرام بیشتر جذب شده اند.از دلایل اهمیت اینستاگرام میتوان به این موارد اشاره کرد:1. داشتن یک تریبون آزاد برای همه2. قابلیت تجاری بودن3. کاهش فاصله اجتماعی و داشتن تحرک اجتماعی4. تغییر سبک زندگی5. از اطلاع رسانی فوری6. بیانگر شخصیت و هویت7. ارتباط مداوم و مستقیم با مشتریان.

کسب و کار انلاین

کسب درآمد از اینترنت :globe_with_meridians::globe_with_meridians:

یعنی کسب تخصص و دانش به مرور زمان و به کار گرفتن آنها در فضای مجازی:male-technologist:.

کسب در آمد از اینستاگرام:

برای کسب درآمد از اینستاگرام تنها لازم است که یک صفحه بسازید و با سایر کاربران موجود در اینستاگرام در ارتباط باشید و با داشتن یک مشاور برای تولید محتوا موفق تر خواهید بود. هرچه تعداد فالوورها و نرخ تعامل پیج شما بالاتر باشد، احتمال کسب درآمد شما بیشتر است.

.کسب در آمد از تلگرام:

برای کسب درآمد از تلگرام تنها لازم است که اپلیکیشن آن را نصب کنید، یک موضوع خاص پیدا کنید و برای آن یک کانال ایجاد کنید یا محصولات خود را در این کانال قرار دهید و به جذب اعضا برای کانال خود بپردازید.

فریلنسر کیست؟؟

فریلنسر به کسی گفته می‌شود که پروژه‌های سایر افراد را به صورت کار در منزل و به صورت دورکاری انجام می‌دهد و در ازای انجام آن، مبلغی دریافت می‌کند. افراد فریلنسر:male-technologist: می‌توانند پروژه‌هایی مانند ترجمه، تایپ، طراحی، طراحی سایت، کارهای گرافیکی و یا حتی طراحی بنر را انجام دهند و در قبال آن پول دریافت کنند. یکی از معروف‌ترین وب سایت‌های فعال در ایران در زمینه فریلنسینگ، سایت پونیشا است که زمینه فعالیت تعداد زیادی از کاربران در حوزه‌های مختلف را فراهم آورده است.

فعالیت در سایت‌های کلیکی

این سایت‌ها به عنوان واسطه شرکت‌های مختلف عمل می‌کنند و وظیفه آنها ایجاد بازدید برای وب‌سایت‌های مختلف است. شما به عنوان یک کارمند اینترنتی نیازی به آشنایی با تخصص خاصی ندارید و فقط با استفاده از یک کامپیوتر و یک خط اینترنت می‌توانید در طول روز درآمدی ثابت برای خود ایجاد کنید. روش کار این سایت‌ها بدین صورت است که شما یک حساب کاربری برای خود ایجاد می‌کنید و در ازای کلیک کردن بر روی برخی سایت‌های خاص و دیدن تبلیغات آنها، مبلغی بابت آن دریافت می‌کنید. میزان درآمد شما در این روش با میزان کلیک شما برروی تبلیغات مختلف و دیدن آگهی‌های تبلیغاتی آنها در ارتباط است..

Newrow Smart

در لیست بهترین نرم افزار دوره های مجازی برای  آموزش آنلاین است که در وبلاگ Newrow منتشر شده است.Newrow را به صورت رایگان امتحان کنید.

ودامو

یک سیستم عامل کلاس انلاین و سیستم مدیریت یادگیری است که برای تدریس آنلاین ساخته شده است.کلاس مجازی مبتنی بر مرورگر است و نیازی به بارگیری برای پیوستن به آن نیست.

BigBlueButton

یکی از اولین ورودی های بازار نرم افزار کلاس مجازی بود.

Electa Live

نرم افزار کلاس انلاین  و سیستم مدیریت یادگیری را برای دوره های آنلاین فراهم می کند.کلاس مجازی از کراس پلتفرم پشتیبانی می شود.

Adobe Connect

اگر چند سالی در فضای نرم افزار کلاس مجازی بوده اید ، بدون شک Adobe Connect را پیدا کرده اید و میشناسید.Adobe Connect حامل استانداردهایی برای نرم افزار کلاس مجازی بوده که شاهد رشد شایانی در آموزش عالی بود.

WizIQ

کلاس انلاین WizIQ ؛ کلاس مجازی مبتنی بر مرورگر را با گزینه Flash و WebRTC فراهم می کند.برای ملحق شدن به جلسه ؛شما نیاز به بارگیری نرم افزار اضافی ندارید. 
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده یا Augmented reality یک نمای فیزیکی زنده که عناصری را به پیرامون دنیای واقعی افراد اضافه می کند و اجازه می دهد نمای تعاملی را از نظر فیزیکی و زنده نمایش دهد.از واقعیت افزوده می توان در بازی های کامپیوتری و آموزش نرم افزارها استفاده کرد.عناصرآن با استفاده از تحلیل اطلاعات کاربران به صورت تصاویر، ویدئو، صدا و...ساخته می شود.